Gospodarstwo Agroturystyczne WIEJSKA CHATA

Serdecznie witamy

Wiejska Chata oddaje do państwa dyspozycji Apartament w drewnianym budynku składający się z 3 pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 100 m2.

Cena za wynajem poddasza - do uzgodnienia w zależności od ilości osób.

Za górami, za lasami, w sercu Żywieckiego Parku Krajobrazowego, w dolinie Cichego potoku znajduje się góralska wioska Soblówka, gdzie wspaniałe chwile płyną w niezwykłej atmosferze jaką tworzy wystrój wnętrza.

Orzeźwiający szum górskiej wody i rozkołysanych świerków wokół Wiejskiej Chaty nadaje niezwykły klimat temu miejscu, gdzie pośród leśnych zakątków po prostu traci się poczucie istnienia czasu. Wymarzone miejsce dla tych którzy szukają aktywnego wypoczynku i tych którzy pragną leniwie spędzić czas, wspólnie z rodziną czy w gronie przyjaciół.

Soblówka to niewielka, granicząca ze Słowacją miejscowość w gminie Ujsoły, położona ok. 30 km na południe od powiatowego miasta Żywiec. Górskie szlaki i leśne ścieżki wokół wsi tworzą malownicze punkty widokowe. Usytuowane po drodze liczne pola biwakowe i drewniane wiaty z miejscem na ognisko czynią trasę idealną na letnie wędrówki oraz zimowe kuligi. Tutejsze lasy charakteryzuje bogactwo grzybów, jagód i malin. Domowe jedzenie, regionalne potrawy oferują okoliczne gospodarstwa.

Design by TofiK